SANTRAL BAZ

Santral Baz
YENİ NESİL YAYINCILIK DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ
SEO ve Sosyal Medya’daki gücünüzü gelire dönüştürün. Santral BAZ; Mobil temelli, PC uyumlu SEO performansı yüksek tematik içerik siteleri oluşturmanız için gereken en avantajlı çözümü sunar. HEMEN ÜCRETSİZ DENE
Dünyanın Kralı İçerik Yayıncılığı
Son yıllarda çok hızlı bir çıkış yakalayan Onedio.com’un yükselişini hepiniz biliyorsunuzdur. Gazetelerin hakimiyetinde olan Haber sitelerinin yerini tematik içerik siteleri ve Onedio.com gibi aktüel içerik siteleri aldı. Özellikle sosyal medya da ilgi uyandıran içerikleri paylaşan tematik içerik siteleri ve tematik içeriğin vermiş olduğu fayda ile arama motorlarından yüksek dönüşler alarak sayfa gösterimlerini sürekli arttıyor ve zirveye oturuyorlar. Dünyada mobil temelli tematik içerik sitelerinin yükselişi zirveye oturdu. Sizde Türkiye’de mobil temelli tematik içerik siteleri kurarak SEO ve Sosyal Medya’daki gücünüzü yüksek gelirlere dönüştürün.
Türkiye’de Trafiğin %76’sı Mobilden IAB Türkiye verilerine göre Web Sitelerinin trafiğinin %76’sı mobilden...
Türkiye Dijital 2 Milyar + TL Türkiye Dijital Reklam Pazarı 2 Milyar TL büyüklüğü aştı.
Display Reklamlar 1,5 Milyar + TL Reklamcılık Vakfı verilerine göre display reklam hacmi 1,5 Milyar TL’yi geçti.
Yatırımlarda Yıllık %25 Büyüme Reklamcılık Vakfı ve IAB Türkiye verilerine göre yatırımlar yıllık %25 büyüyor.
Düşünce yapınızı değiştirin, gelirlerinizi arttırın.
İnsanların talepleri ve ihtiyaçları sürekli değişiyor. 20 sene önceki modellerle yayın yaparak kazanamazsınız. Haber Portalı yerine Tematik İçerik Sitesi yapın.
İnternet Yayıncılığı Yaparak Başarılı Olabilir misiniz? Türkiye’de internet yayıncılığının %90’ı Haber Portalları ile yapılıyor. Dijital yayıncılık alanında yatırım yapan hemen herkes haber sitesi kurup, onu ayakta tutmaya çalışıyor. Herkesin sorunu da artmayan trafikler ve çok fazla çalışmak. Siyaset, politika, spor, ekonomi, güncel haberler vb... Bu kadar fazla kategoride içeriği kopyalayıp yapıştırmak bile yoğun bir mesai istiyor. Ki kopyala yapıştır yaparak başarı sağlayan küçük bir yayıncıya rastlayamazsınız. İşte bu yüzden zamanınızı iyi kullanın. Daha az içeriği daha uzun bir zamanda üretin. Kendinize özel bir içerik oluşturun.
Uluslararası Yayıncılar Başarıyı Nasıl Sağladı? Dünyadaki dijital yayın devlerine bakın... Önce bir konu da uzmanlaşıyor ve başarılı oluyorlar. Sonra kazançlarını farklı konularda yeni yayınlara harcıyorlar. Aynı başarıyı tekrarlayarak çoğaltıyorlar. Bugün dijital dünyanın devi olan uluslararası yayıncıların çoğu sadece bir site ile işe başlamıştı. Niş, Tematik içeriğe sahip, benzersiz içerikler üreten basit bir site ile... Hiç biri dev haber portalları kurmamıştı!
Santral TV Baz

ÖZELLİKLER

KULLANICI DOSTU KOLAY KULLANIM

Kullanıcı dostu arabirimleri sayesinde portalınızı kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

GÜÇLÜ VE HIZLI YAYIN ALTYAPISI

Onbinlerce dolarlık yatırıma gerek duymadan bulut bilişimin imkanları ile çok hızlı ve çok güvenli yayın alt yapısı hizmetinizde.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

%100 arama motoru uyumlu altyapı sayesinde arama motorlarında kolayca üst sırada yer alın.

PREMIUM TASARIMLAR

Kişiselleştirilebilir A+ Plus kalitedeki Premium Tasarımlar ile yayınınızın kalitesini ve farkını baştan ortaya koyun.

ÜCRETSİZ EĞİTİM VE TEKNİK DESTEK

Ücretsiz eğitimlerimize katılabilir, çevrimiçi 7 gün 24 saat destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURULUM HEMEN BAŞLAYIN

Portalınızın kurulumu bizden hediye. Ücretsiz kurulum sayesinde masraflarınızı kısın, sipariş verdikten hemen sonra yayına başlayın.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Yatırım yapmadan önce Santral BAZ’ı ücretsiz test edin ve sistemi yakından inceleyin. Aşağıdaki formu doldurarak %50 indirim ile satın alma şansını yakalayın.
Bu İş Çok Keyifli Santral BAZ’ın kontrol paneli, yani içerik yönetim sistemi kullanıcı dostu arabirimi sayesinde hızla yeni bir içerik girmenizi ve mevcut içeriklerinizi hızla yönetmenizi sağlar.

Bu sayede ana işiniz olan içerik üretmeye ve ürettiğiniz içeriği pazarlamaya odaklanabilirsiniz.

Teknik konularla vakit kaybetmediğiniz sürece dijital yayıncılık çok zevkli bir iştir. Çünkü yaptığınızın karşılığını anında alırsınız. SEO odaklı bir içerik yayınladığınızda arama motorlarından gelen trafiği hemen görmek, insana müthiş bir zevk verir. Aynı şekilde sosyal medya’da paylaşılmak üzere hazırladığınız bir içerik etkileşim alması, heyecanınızı arttırır ve yeni içerikleri hızla geliştirmenizi sağlayan motivasyonu verir.

Bu sayede sadece yayın yaptığınız ve gelir sağladığınız için değil, insanların hayatına dokunan bir başarı sağladığınız için kendinizi mutlu ve iyi hissedersiniz. Sizce de bu, en önemli kazanç değil mi?

NE DEDİLER

FİYATLAR

ARA, HEMEN BİZE ULAŞ! 0212 876 30 40 ÜCRETSİZ DESTEK VE BİLGİ HATTI
YAZ, HEMEN SENİ ARAYALIM!
TEST SÜRÜŞÜNE NE DERSİN? FORMU DOLDUR CANLI TEST ET!

BİZE ULAŞIN

NEREDEYİZ?

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı Yakuplu Plaza B Blok K:1 D:6 Beylikdüzü / İstanbul
0212 876 30 40